אודותינו

חברתנו נתפסת בשוק הישראלי כמובילה בתחומה הן במערך השירות המתקדם וכן במערך ההפצה, החדשנות והידע הנרחב בתחום, כמו כן במתן פתרונות יצירתיים וייחודיים בטכנולוגיית הבלוטוס והמולטימדיה לרכב​.

החברה שלנו

חברת לה סינקופה אודיו בע"מ עוסקת ביבוא, שיווק והפצה של מוצרים טכנולוגים בתחום הסטריאו והמולטימדיה לרכב . בנוסף משווקת החברה שלל אבזרי רכב ובכללם שיווק בלעדי בישראל של מוצרי TASOTTI. לנו ניסיון עשיר בענף הרכב , מעל 25 שנים של מכירה הפצה שירות ותמיכה. אנו מפיצים את מוצרינו במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ, ביניהן רשתות שיווק, יבואני רכב, חנויות קמעונאיות ואתרי סחר אלקטרוניים. בנוסף, פועלת סינקופה במגזר הביטחוני והמוסדי. חברתנו נתפסת בשוק הישראלי כמובילה בתחומה הן במערך השירות המתקדם וכן במערך ההפצה, החדשנות והידע הנרחב בתחום, כמו כן במתן פתרונות יצירתיים וייחודיים בטכנולוגיית הבלוטוס והמולטימדיה לרכב. כל המוצרים עוברים בדיקות תקן ישראלי במכון התקנים ונבדקים בבדיקות טרום יבוא ארוכות בכדי לייבא את המוצר האיכותי ביותר עם נתונים טכנולוגים גבוהים.​

1. נציגות בלעדית בישראל של חברת MTX מהמובילות בעולם בתחום האודיו לרכב ולבית, MTX אחד מעשרת היצרנים הגדולים בעולם לציוד אלקטרוני, רמקולים וכדומה. 

2. נציגות בלעדית של חברת TASOTTI יצרנית מפיצי הריח מספר אחד באירופה ,המותג המוביל בכל רשתות השיווק באירופה וארה"ב, עם ליין מוצרים רחב ופתרונות תצוגה מתקדמים לרשתות שיווק לחנויות נוחות ותחנות דלק בפרט. 

3. פיתוח מותג פרטי CARBON של חברת סינקופה מול יצרנים מובילים בעולם בתחום הסטריאו והמולטימדיה לרכב. 

4. פיתוח מותג פרטי SYNCOPE של חברת סינקופה מול יצרנים המובילים ביותר בעולם מולטימדיה ותואמי מקור לרכב. 

5. יבוא מותגים לענף הרכב  PIONEER, KENWOOD, SONY, JVC, ETC

6. יבוא שיווק והפצה של אבזרים כימיקאלים וציוד מתכלה לרכב LEYO​

צור קשר

לה סינקופה אודיו בע"מ ייבוא ושיווק סטריאו ומולטימדיה לרכב.

03-6571415

אלחנן 2 בניין מאור א. התעשייה החדש  ראשל"צ​

Site By Armadil​

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.